INFORMÁCIE PRE UŽÍVATEĽOV GLUKOMERU A APLIKÁCIE 2IN1

Zdravím Vás a zároveň gratulujem k tomu, že ste sa rozhodli používať tento skvelý glukomer spolu s aplikáciou. Opäť sme sa naučili niečo nové a preto by som Vám rada do pozornosti nasledujúcu informáciu.

Vzhľadom k tomu, že aplikácia Micro+ nepodporovala odosielanie výsledkov v PDF formáte, vykonala sa zmena, ktorá umožňuje odosielanie výsledkov v PDF formáte.

Preto bude fajn, ak budete nasledovať tento postup:

1.  Poďte do obchodu Google play a tu zadajte vyhľadať 2in1micro+

2. Zobrazí sa Vám: „Aktualizovať“ – preto neváhajte a potvrďte aktualizáciu

3. a to je všetko – potom sa už môžte opäť merať a merať a merať 🙂

 Dôsledkom tejto akutalizácie budete môcť výsledky odosielať či už v csv alebo pdf formáte.

Prečo je potrebný PDF formát?

Lekári- dialektológovia pracujú so softvérom, ktorý podporuje len PDF formát, aby mohli výsledky dávať priamo do karty pacienta

 

Staršie informácie

Milí používatelia glukomerov 2in1 smart a 2in1 micro. Rada by som Vám dala do pozornosti informáciu o výmene prúžkov ku glukomerom a zároveň informovala, že svetlo sveta uzrel aj upgrade aplikácií 2 in1 smart a 2in1 micro.

K výmene prúžkov došlo z dôvodu, že bola zavedená nová norma ISO súvisiaca s prúžkami na meranie hladiny cukru v krvi. Glukomery a príslušenstvo pod značkou 2in1 sú pod drobnohľadom a výrobca technicky zdokonaľuje systém self-monitoringu a zameral sa tak na technickú stránku prúžkov, čo vyžaduje aj zmenu aplikácií.  Z toho dôvodu bol samotný systém merania vylepšený,  aby bol výsledok, čo najpresnejší a najspoľahlivejší..

Od 10.februára 2017 sú k dispozícii v App StoreObchod Play nové aplikácie:

  • pre operačný systém iOS 2in1 Smart
  • pre operačný systém Android 2in1 Micro + 

 

Doteraz namerané dáta zostanú vo Vašej starej aplikácii, ktorá po stiahnutí novej aplikácie ostane vo Vašom mobile. To znamená, že v telefóne môže zostať stará aplikácia, ktorá Vám bude slúžiť ako záloha nameraných glykémií do spustenia novej aplikácie ako aj pri jej následnom používaní.

Nová aplikácia sa bude dať začať používať od oznámenia, že sú nové testovacie prúžky v distribúcii.

Dôležité upozornenie!

Typy prúžkov a ich používanie s aplikáciami:

  • aktuálne balenia prúžkov používajte výlučne s aplikáciou 2in1 SMART / 2in1 MICRO. Nepoužívajte aktuálne prúžky s novými aplikáciami 2in1 SMART+ / 2in1 MICRO+, nakoľko namerané hodnoty nemusia byť presné!

 

  • nové typy prúžkov používajte výlučne s aplikáciou 2in1 SMART+ / 2in1 MICRO+ (nepoužívajte so starými aplikáciami 2in1 SMART / 2in1 MICRO , nakoľko následné namerané hodnoty nie sú smerodajné !)

 

Nové balenia prúžkov na meranie hladiny cukru v krvi budú obsahovať informáciu o nutnosti stiahnuť si a začať používať nový typ aplikácie 2in1 SMART+ / 2in1 MICRO+